Sołectwo Mieduniszki

Sołtys – Bożena Domańska

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Mieduniszki Wielkie
Mieduniszki Małe
Antomieszki
Rapa
Węgorapa

Sołectwo Miczuły

Sołtys – Anetta Szumlańska

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Miczuły
Mieczniki
Śluza
Zakałcze Wielkie

Sołectwo Lisy

Sołtys – Jadwiga Elżbieta Jagłowska

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Lisy
Liski

Sołectwo Kierzki

Sołtys – Iwona Danuta Janczewska

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Kierzki
Borek
Nowiny

Sołectwo Jagoczany

Sołtys – Monika Makarska

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Jagoczany

Sołectwo Jagiele

Sołtys – Maria Markewycz

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Jagiele
Klewiny
Kruki
Radkiejmy
Widgiry
Żabin Rybacki

Sołectwo Gryżewo

Sołtys – Jarosław Zadarko

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Gryżewo
Czupowo
Ustronie
Szarek

Sołectwo Grodzisko

Sołtys – Anna Paszko

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Grodzisko

Sołectwo Dąbrówka Polska

Sołtys – Jan Stanisław Guzewicz

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Dąbrówka Polska

Jeglewo

Różanka Dwór

Zielony Lasek

Sołectwo Banie Mazurskie

Sołtys – Henryk Iwaneczko

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Banie Mazurskie
Owczary
Wólka

Sołectwo Żabin

Sołtys – Krzysztof Kuklewicz

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa
Żabin

Żabin Graniczny

Stary Żabin

Żabinek

Sołectwo Ziemiany

Sołtys – Adam Borowski

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Ziemiany

Kulsze

Sołectwo Zawady

Sołtys – Wiesław Jan Paulukanis

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Zawady

Budziska

Mieczkówka

Sołectwo Wróbel

Sołtys – Wojciech Skrzecz

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Wróbel

Stadnica

Sołectwo Ściborki

Sołtys – Jan Chodań

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Ściborki

Stare Gajdzie

Nowe Gajdzie

Kiermuszyny Małe

Kiermuszyny Wielkie

Jezierzyny

Sołectwo Surminy

Sołtys – Halina Kułakowska

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Surminy

Boćwinka

Sołectwo Skaliszkiejmy

Sołtys – Zofia Mosakowska

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Skaliszkiejmy

Sołectwo Sapałówka

Sołtys – Iwona Mielniczek

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Sapałówka

Grunajki

Zapały

Janki

Ziemianki

Sołectwo Rogale

Sołtys – Łucja Barbara Pińczak

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Rogale

Maciejowa Wola

Audyniszki

Sołectwo Obszarniki

Sołtys – Anna Klimko

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

Obszarniki